Güvenlik
Sistemleri

Kamera Sistemleri

Sezgin Elektronik bugünden geleceğe, hayatınızı ve işinizi güvenlik ve netlikle yönlendiren sektör lideri markalar ile projelerinizde ve yaşam alanlarınızda sizlere entegre çözümlerimiz ile güvenlikli bir yaşam sağlamayı hedefliyoruz.

Günümüzde mevcut olan ip kamera sistemi çözümlerimiz ile Bölge Girişi, Bölgeden Çıkış, Gezinme, Gelişmiş Hareket Algılama vb. gibi birden fazla olayda insan ve araç algılamaya odaklanmak için nesneleri akıllı bir şekilde filtreleyebiliyoruz.

Yüz Algılama işlevi, izleme sahnesindeki insan yüzlerini algılar ve anlık görüntüleri yakalar, bu da izleme verimliliğini büyük ölçüde artırır ve kamu güvenliği, erişim kontrolü ve işletme yönetimi gibi büyük nüfusla ilgili endüstrilere fayda sağlar.

İnsan sayma algoritmasına dayalı yüksek doğruluk ve gerçek zamanlı kişi sayımı, daha fazla analiz için istatistik raporları ile güvenlik yönetimi konusunda hızlı kararlar alınmasına ve işletmenin operasyonel verimliliğinin artmasına yardımcı olur.

Projeniz İçin Özel Teklif İsteyin

Özel bir Güvenlik Kamera Sistemleri hakkında tavsiye mi arıyorsunuz? Sezgin Elektronik olarak sizlere çözümü sunmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Özel seri ürünlerimiz ile Türkiye geneli size her zaman en uygun ve en kaliteli çözümleri sunabiliyoruz. Özel teklifinizi 3 gün içinde alın.

Uygulama Alanları