EVP-X12PM
12” Aktif Monitör Hoparlör Max. Çıkış Gücü: 500 Watt 5 Bant Ekolayzer Empedans: 8Ω Hassaslık: 129dB Frekans Aralığı: 50Hz-20KHz Boyut:560x424x441mm